26 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Şeffaf Vernik Montessori Yatak Modelleri:

Şeffaf vernik montessori Yatak modellerimiz tamamen çocuğunuzun özgürlüğü ve güvenliği açısından düşünülüp tasarlanmış modellerdir bundan dolayı yatakların en büyük avantajlarından birisi yere yakın yataklar olmasıdır. Yere yakın olan yataklar çocuğunuzun yataktan düşme sorununu ortadan kaldırmaktadır. Güvenliği ön planda tutan şeffaf vernik montessori Yatak çocuğunuzun da alanını kısıtlamamaktadır. Böylece özgür bir alana sahip olan çocuklar yataktan sorunsuz bir şekilde inip oyunlarını oynarlar.

Çocuklar gelişim çağında oldukları için onları kendi dünyalarında serbest bırakmanız gerekir. Her işlerini sizin yapmanız çocuklara tembellik özelliğini kazandıracaktır. Dışarıdan bir müdahale olmadığını gören, hisseden çocuklar kendilerine güven duymaya başlarlar. Kendi başlarına bazı şeyleri becerebildiklerini görmek onlara mutluluk verecektir. Bu durum da daha çok yapmak isteyeceklerdir.

Çocuklar genelde çok erken uyanırlar ve beşiklerinden ebeveynlerinin onları almalarını beklerler. Fakat bu durum hem aile hem de çocuk için katlanması zor bir durumdur. Montessori yatak modellerinde bu sorun ortadan kalkmaktadır. Yere yakın olan yataklarda çocuklar sabah uyandıklarında ebeveynlerinin yardımı olmadan kendi başlarına yataktan inebilirler böylece anne ve baba için uykusuzluk problemi ortadan kalkmış olur.

Montessori eğitiminde çocuklar gününü kendi isteklerine göre planlarlar. Düzenleri kendileri hızlıca kurarlar. Böylece karar alma özellikleri ve bireysel yetenekleri gelişmeye başlar. Bunun haricinde ise etrafında ki oyuncaklara ya da aktivite eşyalarına erişimi basit ve fazla olduğu için oyun alanlarını ve zamanlarını verimli kullanırlar.

Montessori yataklarda büyük yatağa geçiş süresi uzundur. Yatak ölçülerini çocuğunuzun gelişimini hesap ederek yaptırırsanız çocuk liseye başlayıncaya kadar bile yatağını kullanabilir. Montessori metodu 6 yaşına kadar çocukların eğitimini ve gelişim sürecini desteklemektedir.

Şeffaf vernik Montessori Yataklarımız sağlık açısından hiçbir olumsuzluk içermemektedir. Yataklara uyguladığımız boyaların TS EN 71-3 sertifikası bulunmaktadır Bundan dolayı Çocuğunuz için alıp uzun yıllar içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yatak Çok Sade Mi Geliyor?

Yataklarda sadelik ve kalite ön planda tutulmaktadır. şeffaf vernik montessori Yatak modelleri size çok fazla sade veya sıradan geliyor olabilir. Bu durumda renkli ışıklı toplar ve süslemeler ile birlikte yatağınıza ilginç canlı görünümler katabilirsiniz. Çok fazla abartıya kaçmamanızı öneriyoruz çünkü ileride karmaşadan sıkılabilirsiniz.

Montessori Yatak Nereden Alınır?

Yataklar çoçuk odası dekorasyonu yapan mağazalarda bulunur. Biz firma olarak Aydın bölgesinde şeffaf vernik montessori yataklarının imalatı yapmaktayız, fakat İstediğiniz İl ve İlçeye kargo ile gönderim hizmeti de sunmaktayız. Yataklar hakkında bilgi almak için ya da satın almak için bizimle iletişime geçin.