İkili Montessori Yatak Modelleri Ve Fiyatları

İkili Montessori Yatak Modelleri Ve Fiyatları

İkili Montessori Yatak Özellikleri

İkili montessori yatak daha çok birden fazla çocuk sahibi olan aileler için hayat kurtarıcı olarak da adlandırılabilir. Çocukların odalarının düzene kavuşmasında, iyi vakit geçirmelerine olanak tanımaktadır. Bundan dolayı montessori ikili yatakları en çok tercih edilen modellerden biridir.

Montessori ikiz yatakları farklı şekillerde yapılabilmektedir. Kimi aileler tek çocukları için bir uzun yatak bir de kısa yatak tercih etmektedir. uzun yatağı uyumak için, kısa yatağı da oyun alanı olarak değerlendirmektedirler.

Duvara gelen arka kısım kitap ve süs eşyalarını koyabilecekleri bir alan olarak tasarlanan montessori l yataklarında çocuğunuz oldukça mutlu zamanlar geçirecektir. Kendine ait bir yere sahip olmanın verdiği huzur ile çocuğunuz daha sakin olacak, kitapları ve diğer eşyaları ile sıkılmadan zaman geçirecektir. Bu sayede anne ve babalar da evdeki diğer işlerine zaman ayırabilecektir. Çocuğunuzun kaliteli zaman geçirmesini sağlayan montessori ikiz yatakları farklı ölçülerde ve renklerde yapılabilmektedir. Odanızın ölçüsüne göre istediğiniz yatak ebatlarında yerleşim planı yapıldıktan sonra farklı renk kombinasyonları ile çocuklar için eğlenceli zaman geçirme alanına dönüşen montessori ikiz yatakları tercih etmelisiniz.

İkili yataklarımız çocuklarınız için özgür bir yaşam alanını hedeflemektedir. İkiz bebekleri olan aileler için de oldukça kullanışlı olan ikiz bebek montessori yatak modellerimiz vardır. İkiz çocuklarınız varsa onları ayırmadan yan yana uyutabilirsiniz. Montessori yatak ikiz bebek modelinde çocuklar oyun oynamak istediklerinde veya aktivite yapmak istediklerinde yataklarından ailelerinin yardımı olmadan rahatça inebilirler. İkisi beraber istedikleri aktiviteyi yapabilirler. Çünkü bu yatak modellerimiz onların kendi başına karar verme mekanizmalarını harekete geçirmelerini hedefler.

İkili Montessori Yatak Sağlık Açısından Zararlı Mı ?

Tamamen doğal ağaçtan yapılan yataklarımız sağlık açısından hiç bir olumsuzluk içermemektedir. Bundan dolayı içiniz rahat uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ürünlerimizde kullandığımız boyalarda TS EN 71-3+A1 sertifikası bulunmaktadır.

Montessori Yatak
Gardırop
Şifonyer
Montessori Kitaplık
Oyuncak Dolabı
Çalışma Masası
Montessori Dolap
Dolap Kulpları

İkili Montessori Yatak Modelleri Ve Fiyatları

Yazımızın bu bölümünde ikili montessori yatak modellerini ve fiyatlarını bulabilirsiniz. Burada bulunan montessori ikili yatakları modellerinin dışında da sizin istediğiniz model, ölçü ve renkte montessori ikiz yataklarını yapabiliriz.

Montessori yatak ikili hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçmelisiniz.

İkili Montessori Yatak Modeli
İkili Montessori Yatak Modeli MY98
İkili Montessori Yatak Modeli
İkili Montessori Yatak Modeli MY95
Montessori Yatak Modelleri

İkili montessori yatakları satın alanlar bunun dışında çocukları için gardolapta satın almaktadır. Firmamızın ürettiği çocuk odası gardolap modelleri ve fiyatlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Bebek Gardırop Modeli
Bebek Gardırop Modeli COG09
Bebek Gardırop Modeli
Panjur Kapaklı Bebek Gardırop Modeli 6 Kapaklı
Bebek Odası Gardırop Modeli
3 Kapaklı Lake Boyalı Bebek Odası Gardırop Modeli
Bebek Odası Gardırop Modeli
4 Kapaklı Lake Boyalı Bebek Odası Gardırop Modeli
Bebek Odası Gardırop Modeli
3 Kapaklı Lake Boyalı Bebek Odası Gardırop Modeli
Bebek Odası Gardırop Modeli
3 Kapaklı Lake Boyalı Çocuk Odası Gardırop Modeli
Bebek Odası Gardolap Modeli
3 Kapaklı Lake Boyalı Çocuk Odası Gardolap Modeli
Bebek Odası Gardolap Modeli
3 Kapaklı Lake Boyalı Çocuk Odası Gardolap Modeli
Bebek Odası Gardolap Modeli
4 Kapaklı Lake Boyalı Çocuk Odası Gardolap Modeli

İkili Montessori Yatak Modelleri Ve Fiyatları” yazısında 20 düşünce

 1. Şeyda Kocabaş diyor ki:

  İkiz bebeklerim için aldık çift yatak alma derdinden kurtardı bizi hem de ikisini birden kontrol edebiliyorum. İki çocuklu ailelere kesinlikle öneriyorum. Yatağı satın almadan önce yetkiliyle konuşun çok yardımcı oluyor. Bizle kurdukları iletişim çok iyiydi tekrar teşekkür ederiz.

  • Admin diyor ki:

   Merhaba Şeyda Hanım memnun olmanıza sevindik. Montessori yatak seçiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 2. Züleyha Küçük diyor ki:

  Çocuğumuz oyun oynamayı çok sevdiği için böyle bir yatak tercih ettik. Uzun olan tarafını uyku alanı olarak kısa olan tarafını oyun alanı olarak kullanıyor. Ben böyle kullanışlı yatak görmedim. Kargoyla geldi ve hiçbir sıkıntısı yoktu geldiğinde. Kurulumu eşimle beraber yaptık biraz zorlasa da değdi.

  • Admin diyor ki:

   Merhaba Züleyha Hanım memnun olmanıza sevindik. Montessori yatak seçiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 3. Necati Sayarlar diyor ki:

  Eşimle çok kararsızdık İstanbul da yaşadığımız için uzaktan yatak almaya çekiniyorduk. Karar verip sipariş verdik yatak gelinceye kadar şüpheliydik paketi açınca bütün şüphelerimiz gitti. Kaliteli ürün olduğu belliydi kurulumu kendim yaptım başarılı bir ürün tavsiye ederiz.

  • Admin diyor ki:

   Merhaba Necati Bey memnun olmanıza sevindik. Montessori Yatak seçiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 4. Gülseren Pakdemirli diyor ki:

  Ne kargoda sorun yaşadık ne kurulumda fiyat başta pahalı gelmişti ama ürünü görünce fikrimiz değişti. Genel olarak memnunuz bir sıkıntımız yok.

  • Admin diyor ki:

   Merhaba Gülseren Hanım memnun olmanıza sevindik. Montessori yatak seçiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 5. Hediye Akel diyor ki:

  Valla bu kaliteyi beklemiyordum eşim şaşırdı cidden bu şekilde gelmesine ve kurulumunun bu kadar basit olmasına çekinerek aldık ama sonunda mutlu olduk. İki yatağı da harika.

  • Admin diyor ki:

   Merhaba Hediye Hanım memnun olmanıza sevindik. Montessori yatak seçiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 6. Lütfiye Cangöz diyor ki:

  Bayburt da yaşıyoruz önceden trendyoldan aldığımız ürün vardı hiç memnun olmadık geri iade ettik buradan aldığımız ikili yatak işimizi çok iyi gördü kızımız için oyun alanı ve uyuma alanı aynı yer oldu. Ucuz diye gittiğimiz ürünler ne yazık ki iyi olmuyor arkadaşlar. Benden küçük tavsiye iyi araştırın ve öyle sipariş verin.

  • Admin diyor ki:

   Merhaba Lütfiye Hanım memnun olmanıza sevindik. Montessori yatak seçiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 7. Aylan İnce diyor ki:

  Oğlumuz tam oyun çağında olduğu için ona uygun yatak arayışındaydık. İnternetten bu satıcıyla tanıştık ve bize ikili modellerini önerdiler. Çocuğumuz yatağın bir alanını uyku için diğer alanını oyun için kullanıyor. Yönlendirmeleri ve isteğinize uygun seçenekler sunmaları harika bence.

  • Admin diyor ki:

   Merhaba Aylan Hanım memnun olmanıza sevindik. Montessori yatak seçiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 8. Efe Küçük Yıldız diyor ki:

  Yatak kaliteli kurulum basit. Çocuklarımız yeni yataklarını çok beğendiler. Eleştirebileceğim bir nokta yok memnunuz.

  • Admin diyor ki:

   Merhaba Efe Bey memnun olmanıza sevindik. Montessori yatak seçiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 9. İpek Kırlı diyor ki:

  İkiz çocuklarım hep yan yana uyumak istedikleri için onlara ikili olan modeli satın aldık. Yan yana uyudukları için çok mutlular. Yatak yere yakın olduğu için bizi yormuyorlar yataktan son derece memnunuz Teşekkürler.

  • Admin diyor ki:

   Merhaba İpek Hanım memnun olmanıza sevindik. Montessori yatak seçiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 10. Sudenaz Karacan diyor ki:

  Resimlerde gördüğümüz beğendiğimiz ürünün aynısı geldi. Kargoyla geldiği için biraz endişeliydik ama sorunsuz paketi açtık. Kurulumunu eşimle birlikte yaptık biraz zorladı ama değdi. Her şey güzel teşekkür ediyoruz.

  • Admin diyor ki:

   Merhaba Sudenaz Hanım memnun olmanıza sevindik. Montessori yatak seçiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir