Yavrulu Montessori Yatak Modelleri Ve Fiyatları

Yavrulu Montessori Yatak Modelleri Ve Fiyatları

Yavrulu Montessori Yatak Neden Tercih Edilir?

Yavrulu montessori yatak modelleri ve fiyatları herkesin öğrenmek istediği bilgiler arasındadır. Özellikle bebeği için montessori yatak tercihinde bulunacak ebeveynler bu ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istemektedirler.

Kimi müşterilerimiz geceleri çocuklarının yanında uyumak istediklerini ve bu sebeple yavrulu yatak istediklerini söylemektedirler. Kimi müşterilerimiz de evlerine gelen yatılı misafir çocukları için ihtiyaç duydukları yatağı bu şekilde sağlamayı düşünmektedirler.

Montessori yavrulu yatakların bir başka faydası da içine yatağı koymadığınız taktirde depolama alanı oluşturmasıdır. Özellikle çocuğunuzun nevresim, çarşaf gibi yer kaplayan ve pek sık kullanmadığınız ev eşyalarını koyabileceğiniz bir depolama alanı haline getirebilirsiniz.

Montessori yatak yavrulu olarak tercih eden aileler bu tercihlerinden dolayı oldukça mutlular. Çocuk odasındaki dağınıklığı gidermesi ve eve gelen misafirlerinizin yatacağı yeri düşünmekten kurtarıyor oluşu yavru yataklı montesssori yatak tercih etmelerini sağlıyor.

Çocuğunuz rahatsızlanabilir, hastalanabilir ya da buna benzer durumlar başınıza gelebilir. Çocuğunuz beşik gibi bir şeyde uyuyorsa gece uyanıp sürekli onu kontrol etmek zorunda kalırsınız. Bu durum da hem size hem de çocuğunuza eziyet demektir. Montessori yavrulu sayesinde çocuğunuzun yanında kalabilirsiniz. Bundan dolayı içiniz rahat olacaktır. Çocuğunuzu istediğiniz anda kontrol edebileceksiniz.

Çocuğunuz için en güzel yatak modelini seçmelisiniz. Eğer çocuk karar verme yaşına geldiyse yatak seçimi konusunda kendi fikrini de mutlaka sormalısınız. Böylece çocuk kendisine söz verildiğini görünce güven duygusu artacaktır. İleride ki yaşamında da söz sahibi öz güvenli birey olacaktır.

Yavrulu montessori yataklar yere çok yakın olduğu için çocuk uyandığında yatağından kendisi inebilmektedir. Uykusu geldiğinde kendi başına yatağına dönebilmektedir. Bundan dolayı uyku problemlerini ortadan kaldıran montessori yataklar ailelerin en çok tercih ettiği çocuk yataklarındandır. Sizler de çocuğunuz için en kaliteli, en yeni montessori yatak modellerini incelemek için tıklayın.

Yavrulu Montessori Yataklar Sağlık Açısından Zararlı Mı ?

Tamamen doğal ağaçtan yapılan yataklarımız sağlık açısından hiç bir olumsuzluk içermemektedir. Bundan dolayı içiniz rahat uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ürünlerimizde kullandığımız boyalarda TS EN 71-3+A1 sertifikası bulunmaktadır.

Yavrulu Montessori Yatak Modelleri ve Fiyatları

Montessori yatak model ve fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz. Özellikle model ve iç yatak ölçüsüne göre fiyatlar değişmektedir.

İç yataklarda genellikle 90×190 cm, 100×200 cm ve 80×180 cm tercih edilmektedir. Siz de tercih ettiğiniz iç yatak ölçüsüne göre yavrulu montessori yatak fiyatına buradan ulaşabilir, aklınıza takılan diğer sorular için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Montessori Yatak
Gardırop
Şifonyer
Montessori Kitaplık
Oyuncak Dolabı
Çalışma Masası
Montessori Dolap
Dolap Kulpları
Yavrulu Montessori Yatak Modeli
Yavrulu Montessori Yatak Modeli MY111
Yavrulu Montessori Yatak Modeli
Yavrulu Montessori Yatak Modeli MY90
Yavrulu Montessori Yatak Modeli
Yavrulu Montessori Yatak Modeli MY89
Yavrulu Montessori Yatak Modeli
Yavrulu Montessori Yatak Modeli MY88
Yavrulu Montessori Yatak Modeli
Yavrulu Montessori Yatak Modeli MY87
Yavrulu Montessori Yatak Modeli
Yavrulu Montessori Yatak Modeli MY86
Yavrulu Montessori Yatak Modelİ
Yavrulu Montessori Yatak Modeli MY85
Yavrulu Montessori Yatak Modeli
Yavrulu Montessori Yatak Modeli MY84
Yavrulu Montessori Yatak Modeli
Yavrulu Montessori Yatak Modeli MY83

Yavrulu Montessori Yatak Modelleri Ve Fiyatları” yazısında 20 düşünce

 1. Berrin Emiroğlu diyor ki:

  Kızımın kuzenleri bazen bizde kalmaya geliyorlar bu durumda yatak sıkıntısı çekiyorduk. Kızımıza yeni yatak arayışına geçtiğimizde yavrulu montessori yatakları keşfettik istenildiğinde yanında ekstra bir yatak olması çok hoşumuza gitti. Üründen son derece memnunuz.

  • Admin diyor ki:

   Merhaba Berrin Hanım memnun olmanıza sevindik. Montessori yatak seçiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 2. Ayşen Özçelik diyor ki:

  Bizim aldığımız yavrulu model çok harika ve kullanışlı bazı geceler kızım hastalandığında yanında uyuyabiliyorum. En beğendiğim yönü kesinlikle bu oldu. Malatya da oturduğumuz için kargoyla gönderdiler sorunsuz geldi.

  • Admin diyor ki:

   Merhaba Ayşen Hanım memnun olmanıza sevindik. Montessori yatak seçiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 3. Tuvana Özdemir diyor ki:

  Ürün harika denilecek kadar güzel paketlemesi güzeldi kurulumu basitti eşim hemen kurdu bir şikayetimiz yok memnunuz.

  • Admin diyor ki:

   Merhaba Tuvana Hanım memnun olmanıza sevindik. Montessori Yatak seçiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 4. Hülya Balta diyor ki:

  Yavrulu yataklarının çok sağlam olduğunu söyleyebilirim. Oğlumun yanına yattığımda beni rahatlıkla taşıdı. Yatarken kırılır mı diye hiç korkmadım. Oğlum da çok beğendi yatağını kendi başına girip çıkabiliyor teşekkür ederiz.

  • Admin diyor ki:

   Merhaba Hülya Hanım memnun olmanıza sevindik. Montessori yatak seçiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

  • Admin diyor ki:

   Merhaba Fidan Hanım memnun olmanıza sevindik. Montessori yatak seçiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 5. Doğan Akkaya diyor ki:

  Kargoda gelirken çizilme deforme olma gibi durumlar olmamıştı bu bizi sevindirdi. Eşim kurulumu yapamazsın dese de ben tek başıma kurulumunu yaptım 25 dakika mı falan aldı yatağı toparlamam. Tavsiye isteyenler olursa öneririm gerçekten verdiğiniz paraya değiyor.

  • Admin diyor ki:

   Merhaba Doğan Akkaya memnun olmanıza sevindik. Montessori yatak seçiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 6. Senanur Adıgüzel diyor ki:

  Yavrulu model tercih etmemde ki sebep arada kızımın yanında uyumam olabilir. Her gün yanında uyumadığım için o günlerde çekmece gibi kullanıyoruz Her türlü işimizi görüyor. Memnunuz yatağımızdan.

  • Admin diyor ki:

   Merhaba Senanur Hanım memnun olmanıza sevindik. Montessori yatak seçiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 7. Enise Bölükbaş diyor ki:

  Aldığımız çatılı yavrulu model çok şık görünüme sahip. Kurulum basit hemen kurduk. 10 gündür kullanıyoruz oğlumun odasına renk kattı emekleriniz için teşekkürler.

  • Admin diyor ki:

   Merhaba Enise Hanım memnun olmanıza sevindik. Montessori yatak seçiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 8. Almila Eşiyok diyor ki:

  Aldığım ürün gerçekten çok kullanışlı kendim çocuğumun yanına yattığımda beni rahatlıkta taşıyabiliyor. Bu konu bizim için önemliydi çünkü internette bu konuda çok yorum gördük üstüne yatınca kırılan yataklardan olma ihtimali bizi endişelendirmişti genel olarak söylemek gerekirse bence verdiğiniz paraya kat kat değer.

  • Admin diyor ki:

   Merhaba Almila Hanım memnun olmanıza sevindik. Montessori yatak seçiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 9. Zafer Sarıboğa diyor ki:

  Kurulum sandığımız gibi zorlamadı gayet basitti kendim kurdum. Model resimde gördüğümüz ve bize anlattıkları gibiydi.

  • Admin diyor ki:

   Merhaba Zafer Bey memnun olmanıza sevindik. Montessori yatak seçiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir